Agromix Broederij en Opfokintegratie BV

Postadres: Postbus 1, 6740 AA Lunteren
Bezoekadres: Postweg 146, 6741 MN Lunteren
T: (+31)(0) 318 486769
F: (+31)(0) 318 486806

Twitter: @AgromixLunteren
Facebook: AgromixLunteren

Adviseurs biologisch

Jaap van Doorn – j.vandoorn@agromix.nl (06 28 568 136)
Gert van Drie – g.vandrie@agromix.nl (06 13 112 020)  verkoopleider biologisch
Ed Obbink – e.obbink@agromix.nl ( 06 82 52 30 20 )
Jaap Temmermans –  j.temmermans@agromix.nl ( 06 57 68 39 59)
Johan de Weerd  – j.deweerd@agromix.nl ( 06 83 17 18 94) verkoopleider algemeen

Technisch adviseur biologisch

Evert-Jan Versteeg – ej.versteeg@agromix.nl (06 23 357 510)
Mikey Ellery – m.ellery@agromix.nl (06 20 601 280)
Frank Janssen – f.janssen@agromix.nl (06 23 014 219)

Planning, logistiek en verkoop binnendienst

John van den Hazelkamp – j.vandenhazelkamp@agromix.nl (06 83 972 096)
Martijn Verbeek – m.verbeek@agromix.nl (06 13 176 585)

Veterinaire zorg

Rik van den Bos – r.vandenbos@ppda.nl (06 39 554 330)
Marc Heijmans – m.heijmans@poultryvets.nl (06 20 392 601)

Administratie

Annette van Wolfswinkel – a.vanwolfswinkel@agromix.nl (0318 657 685)

Leiding

Cees Blankestijn – c.blankestijn@agromix.nl (06 53 926 911)
Hans Groot Koerkamp – h.grootkoerkamp@agromix.nl (06 13 262 836)

Broederij

Locatie ‘Jip van den Broek’
Kapelstraat 38, 5851 AT Afferden
KIP nummer (PPE): 23253
EG nummer: NL 8114
Contact: Jip van den Broek – j.vandenbroek@agromix.nl – M 06 13 102 411

Overige gegevens

Bank: Rabobank IBAN nummer: NL57 RABO 0153 8062 06
BIC/SWIFT: RABONL2U
KvK: 09 21 82 90
BTW nummer: NL 8220 80 709 B01
Steuer nummer: 116 5906 1888
USt-IdNr: DE 275523728
SKAL nummer: 027485;NL-BIO-01